Kobieta odpowie za uszkodzenie 6 samochodów

2023-11-16

Kryminalni z III Komisariatu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi ustalili personalia i zatrzymali kobietę odpowiedzialną za uszkodzenie kilku pojazdów stojących na przyblokowych parkingach na łódzkiej Retkini. Łącznie straty oszacowane zostały na 20 tys. zł. 56-latka usłyszała już zarzuty, grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.
Pierwsze zgłoszenie dotyczące uszkodzenia pojazdu wpłynęło do łódzkich policjantów 1 października 2023 r. W tym dniu około godz. 10.00 zgłaszający zauważył na drzwiach swojego samochodu zarysowania, których pojazd poprzedniego dnia nie miał. Podobne uszkodzenia dostrzegł jeszcze na kilku innych samochodach, zaparkowanych również przy ul. Wileńskiej. W sumie sprawca porysował powłoki lakiernicze w 6 autach, powodując straty od tysiąca do 8 tys. zł.
Policjanci z retkińskiego komisariatu, pracując nad ustaleniem personaliów osoby odpowiedzialnej za te czyny, dokładnie sprawdzili rejon, gdzie doszło do zdarzenia. Zabezpieczyli i skrupulatnie przejrzeli zapisy monitoringu z pobliskich kamer, dzięki czemu poznali wizerunek wandala. Wkrótce też ustalili personalia sprawcy, którym okazała się nienotowana do tej pory 56-latka. 13 listopada 2023 r. została zatrzymana. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić jej zarzut uszkodzenia mieniaKobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą śledczy z III Komisariatu Policji w Łodzi - informuje Katarzyna Zdanowska z łódzkiej Policji.

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

dr n. med. Marcin Cichocki, urolog

Polecam, wizyta spełniła moje oczekiwania, uzyskałem poradę; lekarz konkretny, rzeczowy, z dużym doświadczeniem 

dr n. med. Dariusz Sosnowski, ginekolog

Serdecznie polecam- doktor wszystko dokładnie wyjaśnił, zaś samo badanie przebiegło w bardzo komfortowej atmosferze. 

dr n. med. Jerzy Marczak, pulmonolog, internista

Profesjonalizm pod każdym względem. Rozpoznanie choroby oraz przepisane leki pomogły szybko i skutecznie w leczeniu. 

dr n. med. Łukasz Jasek, neurolog

Konkretny i sympatyczny lekarz. Wzbudził moje zaufanie. Na pewno do Niego wrócę w razie potrzeby. Polecam.

lek. Michał Stasiak, gastrolog

Bardzo profesjonalne podejście, punktualność, miła atmosfera,wizyta przebiegła poprawnie. Polecam